Zuzana Vaníčková

Jaká byla tvoje motivace připojit se k Danone?

Líbí se mi, že skupina Danone myslí na udržitelnost planety a přizpůsobuje tomu své výrobky. Snaží se přicházet na trh se stále novými produkty, které podporují udržitelný rozvoj.

Jaká je tvá aktuální pozice a co jí předcházelo?

Country Accounting & Reporting Manager Czech & Slovakia. Předtím jsem pracovala 12 let v Auditním oddělení KPMG, kde jsem prošla od pozice juniora až k pozici manažera.

Jak bys vysvětlila svou práci dítěti?

Počítám korunky za prodané jogurty a Nutrilony. 😊 Sedím na poradě a kontroluji práci kolegů v týmu.

Proč tě baví pracovat v Danone?

Baví mě různorodost, široké spektrum povinností a taky zodpovědnost. Ráda se dozvídám podrobnosti o práci svých kolegů, ke své práci potřebuji především rozumět interním procesům a postupům i v ostatních oddělení.


One Planet. One health – co to pro tebe znamená v kontextu tvé práce?

Líbí se mi, že skupina Danone myslí na udržitelnost planety a přizpůsobuje tomu své výrobky. Těším se vždy na další nový produkt, který Danone uvede na trh a podpoří tak udržitelný rozvoj.

Co považuješ za svůj největší pracovní úspěch?

Sestavení skvělého týmu, kde se jeden může spolehnout na druhého, vzájemně se podporují a motivují, sdílejí svoje znalosti a zkušenosti a tím se přirozeně rozvíjí celý tým.


Co máš na Danone ráda?

Líbí se mi, jak skupina Danone v první řadě myslí na své zaměstnance, snaží se jim zabezpečit příjemné pracovní podmínky a podporuje je v jejich rozvoji. A v neposlední řadě zajišťuje přísun jogurtů a mléčných a rostlinných výrobků Danone.

Čím jsou podle tebe lidé v tvém okolí jedineční?

Lidé v Danone jsou přátelští, profesionální, vždy ochotní pomoci a otevření kompromisům vyhovujícím oběma stranám. Už když jsem přišla na pohovor a viděla vlídné a usměvavé lidi procházející kolem recepce, kde jsem čekala, jsem si řekla, že bych v téhle firmě ráda pracovala.

Co pro tebe znamená, když se řekne, že Danone je zaměřené na lidi?

Líbí se mi, jak skupina Danone v první řadě myslí na své zaměstnance, snaží se jim zabezpečit příjemné pracovní podmínky a podporuje je v jejich rozvoji. A v neposlední řadě zajišťuje přísun jogurtů a mléčných a rostlinných výrobků Danone.


Je něco, co děláš nad rámec svého popisu práce?

Stala jsem se součástí CBS Learning Academy, jejímž cílem je v rámci oddělení CBS Finance stanovit takový koncept, který by měl přispět k vyššímu rozvoji našich zaměstnanců a pomoci jim stát se ještě lepšími odborníky ve svém oboru.

Zkoušela jsi někdy v práci nový přístup? Jak to šlo?

V poslední době se všichni potýkáme se zvýšeným časem stráveným na homeoffice. Díky tomu se mění i styl práce, komunikace i vedení a motivace týmu.


Uveď jednu věc, kterou jsi se naučila na své současné pozici a jak tě ovlivnila?

Získala jsem nové znalosti a zkušenosti v oblasti mléčných a rostlinných výroků i výživy pro nemocné a starší lidi. Začala jsem více jíst rostlinné výrobky, a tím přispívat ke zdraví mého těla i zdraví planety.

Nastavení cookies